Góry Świętokrzyskie Podkategoria: Góry Świętokrzyskie

 • Ośrodek wypoczynkowy w Sielpi »

  Sielpia Wielka to atrakcyjna miejscowość turystyczno-wypoczynkowa na atrakcyjnej Ziemi Kieleckiej nad 60 hektarowym jeziorem Sielpińskim. Ośrodek Sielpia jest chętnie wybieranym miejscem na wakacje i urlop przez osoby lubiące wypoczynek blisko natury. Doskonale rozwinięta baza noclegowo-gastronomiczna sprawia, że do Sielpi na wakacje przyjeżdżają goście nie tylko z regionu. Brak dużych aglomeracji miejskich, położenie z daleka od wielkich zakładów przemysłowych, bliskość dzikiej natury to tylko kilka z walorów tej miejscowości. Rzeka Czarna Konecka zasilająca zalew w Sielpi należy do jednej z najczystszych rzek w Polsce. Na stronie znajdziecie ciekawe informacje o miejscowości Sielpia, zakwaterowaniu i opis regionu. Miejsca godne zwiedzenia i ciekawe atrakcje turystyczne. Ośrodek Wypoczynkowy Regent w Sielpi zaprasza do swoich, wygodnych domków letniskowych.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.dwdz.pl »

  Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej to publiczna placówka oświatowa. Zapewnia profesjonalną opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki podczas zielonej szkoły. Ośrodek realizuje również zadania określone w ustawie o systemie oświaty. DWDz funkcjonuje w oparciu o program wychowawczy oraz profilaktyczny program. Organ prowadzący dom Wczasowy to Starostwo Powiatu Limanowskiego, a jednostka sprawująca nadzór pedagogiczny to Małopolski Kurator Oświaty. Zielona szkoła jest najczęściej wybieraną opcją w Porębie Wielkiej.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na stronie Agroturystyki Zacisze - www.agrojeleniow.wczasywpolsce.pl »

  Agroturystyka Zacisze z Jeleniowa zaprasza na Noclegi Jeleniów, noclegi w Górach ŚGOSPODARSTWO „ZACISZE” POŁOŻONE JEST W SPOKOJNEJ WSI JELENIÓW U STÓP ŚW. KRZYŻA. CZYSTE ŚRODOWISKO, SWIEŻE POWIETRZE, NIEZAPOMNIANE KRAJOBRAZY ZAPEWNIĄ PAŃSTWU ZDROWY WYPOCZYNEK. W MOIM GOSPODARSTWIE PANUJE CIEPŁA I RODZINNA ATMOSFERA. ZAPRASZAMY DO JELENIOWA PRZEZ CAŁY ROK. KAŻDY TU ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. W BEZPOSREDNIM SĄSIEDZTWIE MOJEGO GOSPODARSTWA JEST RZEKA ORAZ LAS BOGATY W GRZYBY, JEZYNY, JAGODY I POZIOMKI. NA MIEJSCU JEST GRILL, MIEJSCE NA OGNISKO ORAZ PLAC ZABAW DLA DZIECI. DO DYSPOZYCJI GOSCI JEST CAŁY DOM. NA DOLE ZNAJDUJE SIĘ SALON, ŁAZIENAI ORAZ W PEŁNI WYPOSAŻONA KUCHNA. NA PODDASZU SĄ TRZY SYPIALNIE. DYSPONUJEMY RÓWNIEŻ MIEJSCEM NA ROZBICIE NAMIOTU GOSPODARSTWO „ZACISZE” POLOŻONE JEST W PIĘKNEJ I MALOWNICZEJ WSI. NA ŻYCZENIE KLIENTA PRZYGOTOWUJEMY POSIŁKI. http://www.agrojeleniow.wczasywpolsce.pl/więtokrzyskich.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sabat na gruszy »

  Sabat Na Gruszy - Malownicze Gospodarstwo Agroturystyczne w pobliżu Kielc. Posiadamy 12 miejsc noclegowych w nowo powstałych przytulnych pokojach. Na terenie agroturystyki znajdują się 2 stawy rybne, 2 altany biesiadne, bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci, grill, ognisko. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, leżaków, skutera, pontona. Na terenie gospodarstwa znajduje się także kawałek lasu. Organizujemy także imprezy na świeżym powietrzu lub na sali bankietowej mieszczącą do 40 osób.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZACISZE AGROTURYSTYKA ŚWIETY KRZYŻ »

  GOSPODARSTWO „ZACISZE” POŁOŻONE JEST W SPOKOJNEJ WSI JELENIÓW U STÓP ŚW. KRZYŻA. CZYSTE ŚRODOWISKO, SWIEŻE POWIETRZE, NIEZAPOMNIANE KRAJOBRAZY ZAPEWNIĄ PAŃSTWU ZDROWY WYPOCZYNEK. W MOIM GOSPODARSTWIE PANUJE CIEPŁA I RODZINNA ATMOSFERA. ZAPRASZAMY DO JELENIOWA PRZEZ CAŁY ROK. KAŻDY TU ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. W BEZPOSREDNIM SĄSIEDZTWIE MOJEGO GOSPODARSTWA JEST RZEKA ORAZ LAS BOGATY W GRZYBY, JEZYNY, JAGODY I POZIOMKI. NA MIEJSCU JEST GRILL, MIEJSCE NA OGNISKO ORAZ PLAC ZABAW DLA DZIECI. DO DYSPOZYCJI GOSCI JEST CAŁY DOM. NA DOLE ZNAJDUJE SIĘ SALON, ŁAZIENAI ORAZ W PEŁNI WYPOSAŻONA KUCHNA. NA PODDASZU SĄ TRZY SYPIALNIE. DYSPONUJEMY RÓWNIEŻ MIEJSCEM NA ROZBICIE NAMIOTU GOSPODARSTWO „ZACISZE” POLOŻONE JEST W PIĘKNEJ I MALOWNICZEJ WSI. NA ŻYCZENIE KLIENTA PRZYGOTOWUJEMY POSIŁKI.

  http://www.agrojeleniow.wczasywpolsce.pl/

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Elżbieta i Stanisław Zwada - Infoturystyka »

  Nasz Dom położony jest w malowniczym miejscu Gór Świętokrzyskich, u podnóża Łysicy. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy: dom ogrzewany z możliwością regulacji ciepła, dwie łazienki. Kontakt pod nr.tel 794-972-510

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Noclegowe Kielce »

  USŁUGI NOCLEGOWE
  Zapraszamy na noclegi osoby indwidualne i grupy zorganizowane


  Oferujemy noclegi w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, tv, internet wi-Fi, Wyposażona kuchnia do dyspozycji gosci. Cena 20-40 zł osoba. Stosujemy upusty cenowe za noclegi przy dłuższych pobytach.Odległość od centrum 2 km.Zaliczki-przedpłaty za noclegi prosimy wpłacać na rachnek: ING Bank Śląski 72-1050-1416-1000-0023-0991-8874

  LOKALIZACJA:Leszczyńska 168 kielce /dojazd koniecznie od ul.Radlińskiej

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Agropodzamcze »

  Zapraszamy wszystkich do miejscowości Chęciny gdzie mogą Państwo skorzystać z oferty naszego gospodarstwa agroturystycznego Agropodzamcze. Zapewniamy nocleg w komfortowo wyposażonych pokojach, wyśmienite obiady, kort tenisowy oraz wiele innych atrakcji. Dzięki nam wypoczniecie oraz miło spędzicie czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie. Czekamy na Państwa!

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Agroturystyczne w Górach Świętokrzyskich, Nowa Słupia, Jeleniów »

  Gospodarstwo "Zacisze" położone jest w malowniczej i spokojnej wsi Jeleniów u stóp Św.Krzyża. Czyste środowisko, świeże powietrze, niezapomniane krajobrazy zapewnią Państwu zdrowy i przyjemny wypoczynek. W moim gospodarstwie panuje ciepła i rodzinna atmosfera. Zapraszam do nas na wypoczynek przez cały rok. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. W bezpośrednim sąsiedztwie mojego gospodarstwa jest las bogaty w grzyby, jeżyny, jagody oraz poziomki. Koło domku jest grill, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości jest dom parterowy. Na dole znajduje się hol, salon, łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia. Na poddaszu trzy pokoje.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Noclegimaslow.nocowanie.pl »

  Kwaterujemy osoby indywidualne i grupy zorganizowane.
  Oferujemy noclegi w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, balkonami,lodówkami,tv,internet Wi-Fi,wyposażone kuchnie,parking,miejsce na grill. Cena: od 20-40 zł. Przy dłuższych pobytach dla grup pracowniczych i studentów stosujemy upusty cenowe,przedpłaty wpłacać na rachunek bankowy ING Bank Śląski 72 1050 1416 1000 0023 0991 8874Kontakt tel: 41 311 17 11 kom.508 229 056.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi na Leszczyńskiej Kielce »

  Kwaterujemy osoby indwidualne i grupy zorganizowanePosiadamy pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, tv, internet wi-Fi, Wyposarzona kuchnia do dyspozycji gosci. Cena 20-40 zł osoba. Dla grup pracowniczych stosujemy upusty cenowe.Odległość od centrum 2 km.Zaliczki-przedpłaty prosimy wpłacać na rachnek ING Bank Śląski 72-1050-1416-1000-0023-0991-8874 ZAPRASZAMY

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubasii.strefa.pl »

  Gospodarstwo to nastawione jest przede wszystkim na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z daleka od zgiełku.wszyscy którzy cenią sobie śpiew ptaków,rechot żab,docenią to miejsce jedyne w swoim rodzaju.do dyspozycji gości posiadamy 4 pokoje jedno osobowe, salon z tvn,kuchnię z wyposażeniem,w-c,łaienkę z wyposażeniem .

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Noclegi w Kilcach - Tanie Noclegi Kielce i Okolica »

  Oferujemy noclegi w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, tv, internet wi-Fi, Wyposażona kuchnia do dyspozycji gosci.Darmowy duży parking. Cena 20-40 zł osoba. Stosujemy upusty cenowe za noclegi przy dłuższych pobytach.Zaliczki-przedpłaty za noclegi prosimy wpłacać na rachnek: ING Bank Śląski 72-1050-1416-1000-0023-0991-8874

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Agroturystyczne - Infoturystyka »

  Gospodarstwo położone w miejscowości Życiny nad malowniczym zbiornikiem wodnym "Chańcza" nieopodal lustra wody, którą zewsząd otacza sosnowy las.
  Oferuję Państwu bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Propozycję spędzenia czasu w moim gospodarstwie kieruję do osób, które cenią sobie ciszę i spokój.
  Do Państwa dyspozycji plaża nad brzegiem zbiornika, grill, możliwość organizowania ognisk, wędkowanie. Bliskość jeziora i lasu zachęca do czynnego wypoczynku. domki 2,4,8-10 osobowe, aneks kuchenny, lodówka, pościel, czajnik, łazienka, koce, kuchnia, naczynia, ognisko, ryby, boisko do siatkówki, grzyby, las, możliwość przyjazdu ze zwierzętami, boisko do siatkówki, grill, parkowanie na posesji, łódka, bezpośredni dostęp do jeziora, prywatna plaża, tel. 502-126-844

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal o Turystyce Wiejskiej »

  Serwis e-agroturysta dostarcza informacji z zakresu turystyki wiejskiej w całej Polsce. Zamieszczane są na nim opisy wypróbowanych stancji jak i porady dotyczące dostępnych atrakcji. Od poprzedniego roku polskie gospodarstwa agroturystyczne przeżywają swój czas świetności. Każdy na wsi wynajduje coś najlepszego dla siebie. Prócz tego wypoczynek poza miastem stał się bardzo kultowym wyborem - z tego powodu też, usiłujemy na bieżąco relacjonować Państwa o nowościach w tym temacie oraz udowadniać zamieszczanymi na naszym serwisie fotografiami, że jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Wierzymy, że dzięki naszej stronie, agroturystka będzie coraz częściej wybierana przez Polaków, i nie tylko. Namawiamy do czynnie spędzanych chwil oraz zachwycania się pięknem przyrody.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • NOCLEGI KIELCE NOCLEGI W KIELCACH »

  Witam i zapraszam do nas na Noclegi w Kielcach. Oferujemy Tanie Noclegi Kielcach. Cena za nocleg zaczyna się od 25 zł za osobo dobę a maksymalna cena wynosi 50 zł za osobo/dobę. Pokoje noclegowe są z łazienkami,każdy pokój jest wyposażony w lodówkę, czajnik.telewizor oraz bezpłatny dostęp do wifi. Ponadto dla gości korzystających z noclegu bezpłatny parking link texthttp://noclegiwkielcach.org.pl/ http://www.tonocleg.pl/386859281
  http://www.tonocleg.pl/386859288

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • NOCLEGI PRZY DRODZE 745 - Oferta »

  /ZAPRASZAMY NA NOCLEGI OSOBY INDYWIDUALNE I GRUPY ZORGANIZOWANE

  Oferujemy noclegi w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, tv, internet wi-Fi, Wyposażona kuchnia do dyspozycji gosci.Bezpłatne parkowanie dla korzystających z noclegu . Cena 20-40 zł osoba. Stosujemy upusty cenowe za noclegi przy dłuższych pobytach.Nasz obiekt noclegowy znajduje się przy drodze nr.745 .Zadatki-przedpłaty za noclegi prosimy wpłacaćna rachnek: ING Bank Śląski 72-1050-1416-1000-0023-0991-8874 Czesław Majcherczyk Mąchocice Kapitulne 94a 26-001 Masłów

  ZAPRASZAMY

  Data dodania: 26 09 2015 · szczegóły wpisu »

Góry Świętokrzyskie - nowa strona:

Adres: