Obiekty turystyczne Kategoria: Obiekty turystyczne

Obiekty turystyczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Escape Puzzles »

  Escape room w Warszawie

  Jeżeli lubią Państwo dobrą zabawę i rozwiązywanie tajemniczych zagadek to escape room jest tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa trzy tajemnicze pokoje z zagadkami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i przygodę, którą będziecie wspominać przez wiele długich lat. Wykorzystaj swój spryt i umiejętność logicznego myślenia i wydostań się na czas z naszego tajemniczego pokoju.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Escaperoombank.pl »

  Witamy Was serdecznie w naszym pokoju ucieczek. Opracowaliśmy dla Ciebie wiele tematycznych pokoi, które sprawią, że poczujesz się rewelacyjnie. Spotkania z bliskimi, wiele zagadek, konieczność zapoznania się ze wskazówkami, to wszystko w świetnej cenie. My gwarantujemy niezbędne narzędzia, wskazówki, pomoce. O ile oczekujesz indywidualnego eventu, też możemy go zorganizować. Na mojej stronie www znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby zarezerwować termin. Zobacz, co mówią o nas inni!

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Escape Room Warszawa | Pokój zagadek Warszawa - ESCAPETHEGAME.PL »

  Escapethegame.pl - Wspaniała przygoda jest blisko! Wejdź do jednego z pokojów zagadek i spróbuj wyjść w ciągu godziny. Nie będzie to łatwe ponieważ przygotowaliśmy szereg zagadek które na pewno zmuszają do myślenia. Ale końcowy sukces z pewnością będzie wspaniałą nagrodą. Czy się przestraszysz? Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opryski na komary »

  Spacer jest jedną z najprostszych odmian rekreacji, niewymagającej właściwej kondycji fizycznej. Nie potrzebuje on także posiadania szczególnego oprzyrządowania ani ponoszenia żadnych kosztów, jak w wypadku zakupu karnetu na basen lub wyposażenia sportowego. Spacery faworyzowane są szczególnie figurom starszym dla których inne odmiany aktywności mogły by być niebezpieczne dla ich zdrowia. Spacery są uprawiane odważnie częściej na obszarach wiejskich, gdzie istnieje możliwość złączenia ich z wyprawą na grzyby bądź też inne owoce. W większych miastach spaceruję się przeważnie poza terenami zurbanizowanymi czy też w parkach miejskich. W weekendy są to z reguły zatłoczone miejsca, skutkiem tego także prawidłowiej pomyśleć o wyjeździe z familią na pobliskie jeziora czy też teren zalesiony. Sporo osób mieszkających w wielkich miastach stroni wypraw do lasu w obawie przed kleszczami. Jednakowoż z zachowaniem pewnych środków ostrożności jak np. dobre ubranie lub zastosowanie preparatów odstraszających owady - jak choćby opryski na komary, wyprawy te są bezpieczne. Właśnie dlatego gorąco zapraszamy po zakup oprysków.

  Data dodania: 13 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Informatyk Warszawa »

  Współcześnie możliwości informatyki są nadzwyczaj wielkie. Jesteśmy w stanie z niej korzystać w różnoraki sposób. Rozpoczynając od programów, które zezwalają nam słuchać dobrej, wybranej przez nas muzyki, poza tym posiadamy szansę komunikowania się ze znajomymi z pomocą odpowiednich programów, takich jak gadu-gadu. Jakkolwiek to nie wszystko. Przeważnie w Internecie najzwyczajniej w świecie serwujemy, czyli korzystamy z niego dla swoich celów. I co tam czynimy? Możemy tam robić wiele rzeczy, rozpoczynają od ściągania muzyki, czy filmów, a kończąc na poznawaniu wielu interesujących informacji. Jednakże to nie wszystko. W Internecie mamy także możliwość odnaleźć pracę. Jest to bardzo korzystna sprawa dla osób, które nieraz siedzą w domu i się nudzą. Jeżeli w tym czasie chcieliby odrobinę zarobić, to jest to dla nich olśniewająca alternatywa. Jednakże w Internecie mamy także możliwość oglądania filmów, obrazów. Możemy rozwijać swoje zainteresowania. Jakikolwiek informatyk, jaki naprawia komputery lub oprogramowanie potwierdzi, że dziedzina związana z komputerami rozwija się bardzo szybko.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Warszawa »

  Rehabilitacja Warszawa jest specjalistyczną placówką zajmującą się gruntowną rehabilitacją swoich podopiecznych z wieloma dolegliwościam. Nasza codzienna praca opiera się z rewelacyjnej współpracy lekarzy specjalistów z doświadczonymi ekspertami z dziedziny rehabilitacji. Nasza przeszkolona kadra pomaga pacjentom od lat. Czym się zajmujemy? Prowadzimy między innymi rehabilitacje: powypadkowe, dzieci i seniorów, sportowe, neurologiczne, wad postawy, kobiet w ciąży i w trakcie połogu oraz osób po operacjach chirurgicznych. Jeszcze dziś się z nami skontaktuj! Fizjoterapia Warszawa pozbywa się bólu i dolegliwości z dnia na dzień. Do Państwa dyspozycji na co dzień jest dietetyk, rehabilitanci, instruktorzy i trenerzy. Rewolucja w leczeniu rozpoczęła się. Odpowiemy na każde pytania i wątpliwości.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • ENERGYLANDIA ; największy rodzinny Park Rozrywki w Polsce ! »

  ENERGYLANDIA­ RODZINNY PARK ROZRYWKI Energylandia jest aktualnie jedynym polskim parkiem tematycznym. Park usytuowany jest w miejscowości Zator, w bliskim sąsiedztwie miasta Oświęcim. Energylandia to około 50 atrakcji mechanicznych, rozłożonych na 26 ha terenu, to miejsce wypoczynku oraz zabawy na co najmniej jeden dzień.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • APARTAMENT dla każdego »

  Komfortowe apartamenty w Karpaczu i Szklarskiej Porębie w bardzo dobrych cenach.
  Zapraszamy do wypoczynku w pięknych i malowniczych Karkonoszach, które od lat cieszą się zainteresowaniem zwolenników turystyki pieszej, rowerowej, oraz narciarciarstwa zjazdowego i biegowego. Wyjątkowy klimat i czyste powietrze zachęcają do wędrówek i obserwcji flory i fauny tych gór.Największymi ośrodkami turystycznymi tego regionu są Karpacz i Szklarska Poręba, których mieszkańcy mają do zaoferowania dla swoich gości możliwość komfortowego wypoczynku, oraz skorzystania z wielu ciekawych atrakcji turystycznych.
  http://www.wybierzapartament.pl/

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pałac Pacółtowo – Wzgórza Dylewskie Mazury »

  Pałac Pacółtowo ma zaszczyt zaprosić na konferencje w malowniczo położonym ośrodku wśród Wzgórz Dylewskich.

  Pałac Pacółtowo to kompleks złożony z tras konnych, terenów rekreacyjnych, ośrodka spa.

  Pałac Pacółtowo dysponuje:
  - basenem
  - profesjonalna nauka jazdy konnej
  - lądowiskiem
  - hotel dla koni

  Bogata oferta konferencyjna Mazury

  więcej na stronie www.palacpacoltowo.pl

  Podsuwamy Wam Pomysł na zaręczyny w Pałacu Pacółtowo

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zamek w Niemodlinie | Oficjalna strona zamku »

  Renesansowe mury, barokowe wnętrza, 700 lat historii i 70 lat opuszczenia. Zamek w Niemodlinie od czasów zakończenia II wojny światowej nie miał szczęścia do swoich właścicieli. Kiedyś był rezydencją książąt niemodlińskich, strzeleckich i opolskich, później właścicielami były rody feudalne Pückler, Promnitz, Praschma . Wielu możnowładców rozpoczynało i kończyło swoje życie na zamku w Niemodlinie. Przeplatały się ze sobą losy kolejnych rodów i pokoleń. Przyszedł czas, aby odkryć historię i przywrócić niszczejący zamek do życia.
  Związane jest z nim wiele legend i opowieści. Obdrapane mury niejedno widziały i niejedno słyszały, mówi się, że w kaplicznej ścianie zamurowano nielubianą ciotkę Elżbietę Praschma. Opowiada się o młodej dziewczynie, świeżo poślubionej mężatce, która tuż po ślubie bawiąc się z mężem schowała się do stojącej w kaplicy trumny, ta się zatrzasnęła, mąż jej nie znalazł na czas i dziś czasem pokazuje się na zamku biała dama.
  Zamek w Niemodlinie od prawie wieku przechodził z rąk do rąk ale nie miał szczęścia do właściciela był traktowany po macoszemu. Wreszcie w bieżącym roku został odkupiony przez firmę z Łodzi, której właścicielem jest miłośnik sztuki i zabytków. Pierwsze co zrobił, to otworzył zamek, na ile było to możliwe, przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Wreszcie po latach można zobaczyć zamek i choć sama budowla robi wrażenie (86 komnat, 40 tyś metrów kubatury, powozownie, boksy stajenne, dwa dziedzińce, park, oficyna, podziemia), to smutek ściska serce, że nasze Państwo nie dba o swoje dziedzictwo kulturowe i historyczne. Z zamku wyniesiono wszystko, nawet schody i kominki marmurowe, zostały gołe ściany i sypiący się dach.........
  Od niedawna można zwiedzać zamek ponownie i zobaczyć salę tortur, a nowy właściciel zapowiada kolejne atrakcje.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Połącz Kropki »

  Blog podróżniczy, gdzie można znaleźć informacje praktyczne oraz moje subiektywne opinie na temat wielu miejsc. Obecnie większość wpisów jest o Hiszpanii - Madryt śladami Pedra Almodovara, Gijon, Semana Santa w Kordobie, Kraina Don Kichota, Salamanca. Zaczęłam także cykl wpisów o opuszczonych miejscach. Póki co pisałam o opuszczonym szpitalu psychiatrycznym w Otwocku oraz o opuszczonym osiedlu w Seseni w Hiszpanii.

  Data dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hotel, Sala Weselna Ostrów Mazowiecka - Dworek nad Stawem »

  Dworek nad Stawem to hotel i sala do organizacji imprez w miejscowości Ostrów Mazowiecka. Do dyspozycji gości jest sala do organizacji wesel, studniówek, komunii, chrztów, 18-stek, bankietów. W dworku w sprzyjających okolicznościach przyrody można również zorganizować konferencję lub spotkanie świąteczne lub integracyjne. Oprócz przestronnej Sali i pięknej okolicy w dworku można również zasmakować w swojskiej kuchni. Do dyspozycji gości jest również hotel i możliwość noclegu. Sala weselna Ostrów Mazowiecka oraz hotel zapraszają do odwiedzenia strony i zapoznania się z pełną ofertą tego miejsca.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »

Obiekty turystyczne - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: