Parki Podkategoria: Parki

 • PARK MINIATUR - Ogrodzieniec »

  Zapraszamy do pięknego Podzamcza! Na samej górze Janowskiego zobaczysz jeden z najpiękniejszych zamków Jurajskich - Ogrodzieniec! A tuż obok niego znajduje się Park Miniatur Ogrodzieniec, w którym każdy turysta będzie mógł na własne oczy zobaczyć rekonstrukcje wszystkich zamków na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Makiety wszystkich zamków zostały odtworzone z najwyższą precyzją, dzięki czemu Goście mogliby pomyśleć że to oryginały, gdyby nie fakt że ów zamki są dwadzieścia pięć razy mniejsze! Miniaturowe zamki to jednak nie jedyna atrakcja. Każdy turysta, który odwiedzi Ogrodzieniec, zobaczy w Parku także rekonstrukcje średniowiecznych machin wojennych!Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Park Miniatur Sakralnych ZŁOTA GÓRA »

  W Parku Miniatur Sakralnych zobaczycie najpiękniejsze sanktuaria świata wykonane przez znakomitych artystów. Wśród miniatur są m.in. Santiago de Compostela, Bazylikę Narodzdenia Chrystusa w Betlejem, a także sanktuaria Matki Bożej w Fatimie, Madjugorie, Lourdes, Montserrate, La Salette.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Park Szczytnicki we Wrocławiu »

  Park Szczytnicki leży na wschód od Starej Odry, na terenie dawnej wsi Szczytniki. Teren parku zajmuje obszar około 100 ha, na którym znaleźć można niesamowite budowle i okazy przyrodnicze. Wyjątkową ochroną objęty został dąb szypułkowy o imieniu „Dziadek”, który ma już ponad 500 lat. Na obszarze parku Szczytnickiego znajdują się również ważne dla historii Wrocławia budowle takie jak Hala Ludowa, Iglica czy Wytwórnia Filmów Fabularnych. Turystów jak i mieszkańców Wrocławia niezmiennie zachwyca także Ogród Japoński, zlokalizowany na terenie parku.
  Park Szczytnicki jest najważniejszym celem wycieczek rodzin z dziećmi, osób starszych i nastolatków. Jest doskonały miejscem dla niedzielnych spacerów oraz uprawiania sportu. Stałymi bywalcami parku Szczytnickiego są rowerzyści, biegacze i sympatycy nordic walkingu. Doskonała lokalizacja powoduje, że do parku bardzo łatwo dojechać autobusami lub tramwajami

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferta dla szkół | Miasteczko Westernowe Twinpigs w Żorach »

  Miasteczko Westernowe Twinpigs to unikatowy, utrzymany w klimacie XIX-wiecznego Dzikiego Zachodu park rozrywki. Wizyta w Twinpigs to doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży i wszystkich tych, którzy w niekonwencjonalny sposób chcą spędzić swój wolny czas. W szerokiej ofercie atrakcji, utrzymanych w kowbojskim i indiańskim stylu, znajdują się m.in. indiańska wioska, pokazy kowbojskie, Tajemnicze Podziemie, strzelnica, strzelanie z łuku, kino 5D i wiele, wiele innych atrakcji, które swoim wyglądem i nazewnictwem nawiązywać mają do kultury amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Ponadto, na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs zlokalizowanych jest kilka unikatowych i klimatycznych punktów gastronomicznych, hotel z salami konferencyjnymi oraz Restauracja Panna Maria, Teksas, dostępna również dla gości spoza żorskiego parku rozrywki.
  Miasteczko Westernowe Twinpigs jest obiektem całorocznym, w tygodniu nastawionym szczególnie na przyjmowanie grup zorganizowanych, a w weekendy – rodzin z dziećmi. Ponadto, na terenie obiektu organizowanych jest wiele otwartych, jak zamkniętych imprez.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Siedlce »

  Dezynsekcja to jedna z metod zwalczanie insektów pasożytniczych w budynkach.Dzięki odpowiednim preparatom i dużemu doświadczeniu usuwamy szkodniki skutecznie edddrobak.pl.Zwalczamy również owady w ogrodach, parkach i lasach.edddrobak.plDzięki odkomarzanie zwalcza się wszelkie uciążliwe dla człowieka owady jak :komary,kleszcze,pająki,mrówki i inne.edddrobak.pl

  Data dodania: 06 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rabkoland Lunapark »

  Rabkoland to park rozrywki, który powstał po to, aby zapewniać atrakcje dla całej rodziny. Udało się to w znakomity sposób. Każdy, kto przyjedzie do tego miejsca będzie mógł liczyć na moc atrakcji na karuzelach, różnych urządzeniach rozrywkowych, a także w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla dzieci oraz dorosłych.

  Data dodania: 26 03 2018 · szczegóły wpisu »

Parki - nowa strona:

Adres: